Kostk@

Kde koupit lemon grass?

Dobrý den .
Chtěla bych se jen zeptat , kde koupit lemon grass, je to kořeni , vetsinou na Thajska jídla…
Chtěla bych to koupit mamce. Ale Nwm kde to koupit a hlavně NE po internetu :D.
Ja nevím jestli to tu znáte ale někde v blízkosti Prahy a nebo Ústí nad Labem :) .
Chtěla bych to koupit mamce a udělat prekvapko, porat říká jak si to přeje a jak to nikde nemůže najít :D .
Chci ji udělat radost :3 . MOOOC VÁM DĚKUJI ZA VAŠE ODPOVĚDI , jsem vám vděčná ze mi pomáháte :) *

Odpovědi
Kokonutela

Taky bych chtěla vědet :( vůbec nikde to není :( snad někdo odpoví…

anonym

V Praze? – v Praze je fšecko…
http://www.zah­radnictvikrulicho­vi.cz/prodej/Cym­bopogon-citratus---citronova-trava
😉
Jinak – není problém koupit i semena či ´sadbu´ – můžeš si ji pěstovat v květináči či ve skleníku…

marci1

Citrónovou trávu jsem viděla např. v „Makru“, „Globusu“, „Tescu“.

ivzez

Já jsem „citrónovou trávu“ koupila asi před 2 roky v čajovně Siva
(za obchodním domem Kotva).