postcd

Kde koupit kvalitní „polymetylsiloxan polyhydrát (hydrogel kyseliny metylkřemičité)“ do 100kč/500gramů?

tyto chemické názvy jsem našel v příbalové informaci k produktu Enterosgel (gel, který se užívá vnitřně a bere z těla toxické látky). V obchodě se prodává tento gel za cca 300 Kč/225 gramů). Zajímá mě kde tu samou látku koupit ve velkém, třeba kilogram levněji, např. 100 Kč/500 gramů případně jak se přesně tato látka nazývá anglicky abych si to vyhledal. děkuji velmi
Doplňuji:
AJ: polymethylsiloxane polyhydrate (methylsilicic acid hydrogel)
CZ: polymetylsiloxan polyhydrát (hydrogel kyseliny metylkřemičité)

Odpovědi
Výletník8

Na podobné věci bych zkusil třeba Sigmu-Aldrich ( http://www.sig­maaldrich.com/techni­cal-service-home/product-catalog.html), ale dodavatelů bude hodně.

hadmar

Dobrý den,

momentálně řeším stejnou problematiku, našel jste za tu dobu nějaký zdroj této látky ? Jestli ano, budu rád, když ho zde budete sdílet.

Díky