Bob2

Kde koupit kvalitní froté župan v Praze?

Odpovědi
marci1

Pro inspiraci : http://www.emi­mino.cz/disku­se/fofr-dotaz-pansky-luxusni-frote-zupan-20665/

MarkettB

Já mám krásný froté župan z Veby, nakupuji tam ručníky a taky paráda. V Praze je Veba např. v galerii Harfa.

Broukk

Já mám tedy taky župánek z Harfy, ale z Etamu a můžu doporučit, i po vícero vyprání pořád krásně měkoučký a příjemný. Barvu také neztrácí.

Bob2

Díky, na odkazu jsem taky našel zmíněnou Harfu, tak si v pátek zajedu tam, koukal jsem se, že mají zdarma parkování a mám to kousek.