bos

Kde koupit kvalitní Český česnek,ne Aukro.Děkuji.

Nejlepší odpověď
ten který je

Také mne to zajímá a odpověd bych hledal možná zde:

http://www.ces­kefarmarsketrhy­.cz/

Další odpovědi
kamilj

Takový problém máme také,asi ho začnu pěstovat,pozemek mám.Ta čína není česnek.
Musím sehnat sadbu na podzim a příští rok se ozvi,snad se vydaří.Můj e-mail ti mohu pak napsat.
Doplňuji:
Jo trhům bych nevěřil ,původ může být stejný.

dudu

Nevím zda-li se má jednat o česnek ke konzumaci nebo na sázení. Na jarní výsadbu je myslím tuzemského česneku škoda. Zvažte následování naší zkušenosti:
s čínských česnekem máte naprosto pravdu. Nám se na zahradě bohužel česneku nedaří. Loni jsme však spíše ze zvědavosti vysadili, a to až jaře, záhonek stroučky z Číny. Byli jsme mile překvapeni, sice nevyrostly žádné velké palice, ale sklidili jsme úrodu na jeden věnec a česnek voněl a chutnal ten jako z tuzemska. Každý rok je jiný, uvidíme letos.