kolomana

Kde koupit kvalitní a zároveň trochu vypadající boty?

Nejlepší odpověď
gecco

U dobrého obuvníka či prodejce bot…
😉
V zelenině těžko.

Další odpovědi
Drap

Nechat si je udělat na zakázku. Máš je kvalitní a přesně podle svého gusta.

zjentek

Tak to je relativní. Dneska jsem viděl u článku ve zprávách obrázek asi patnácti nebohých imigrantů v zuboženém stavu, prchajících „odnikud nikam“ a všiml jsem si takovýho detailu a sice, že zhruba půlka z těch všelijak barevných „občanů“ měla na nohách Conversky, což jsou tenisky, který v ostravský Karolině nejdou s cenou pod 3.000kč.
Takže tady u otázky bych velice nerad radil, jelikož bota je nejenže široký pojem, ale člověk už kolikrát neví, co je to kvalita, co má mít úroveň (tvé „vypadající“) a co je odpad a hlavně, kde je ta hranice mezi odpadem a kvalitou ;)

Alesh

na tržnici u rákosky

Funna

kampak ty boty mají tochu vypadávat?
dneska se kvalitní boty nevyrábí, je to otázka pár sezon, pak jsou stejně nemoderní…takže pokud chceš opravdu kvalitu, musíš si je nechat udělat na zakázku…ale to se potom nedoplatíš…

zjentek…pro cizince jsou Converse jako pro nás obyč pláťáky…to jen u nás jsou tak předražené (nevím proč)…

nikol98

Dobrý den. Já kupuji botky tu https://www.for­size.cz
Mají tam všechny dobré značky za dobré ceny, často mají různé slevy atd… A mají i kamennou prodejnu, kde si je můžeš vyzkoušet…