helcaify

Kde koupit kuře?

Chtěla bych se zeptat zda nevíte kde zakoupit kuře na chov.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Zjistil jsem,že v Tescu asi nepochodím.
Zkuste adresu.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Velkoob­chod-a-vyroba/Vyrobci-zemedelskych-komodit/Vyrobci-produktu-zivocisne-vyroby/Chovy-drubeze-a-zpracovani-drubezich-produktu?page=3&gId=0

Další odpovědi
pondělí

v každém kraji je několik společností,které prodávají kuřice na chov a po zajednání dovezou na místo určení,zeptejte se souseda chovatele,a pokud nikdo v okolí nechová slepice a s někým sousedíte,tak se jej zeptejte,jestli váš chov nebude omezovat jeho ,v běžném životě,předejdete nedorozumění a zebráníte neklidu

martina1

Nedávno přišel leták a ještě jsem ho navyhodila. je to firma Gallus Extra s.r.o.,Pražská 8,58601 Jihlava tel.567212754,5­67214502,mob.731701331,po-pá 8–15h,gallusextra@cen­trum.cz

Píšou tu,že naše trasa je č.76 takže určitě rozváží po celé republice.

BIGFOOT

musíte si to vajíčko napřed vysedět a potom budete mít kuře.)))))))))))­))))))))))))))))

Zdroj: BIGFOOT

Muffinek

Nejspíš na nějaké farmě kde se chovají a jsou i na prodej. Mi kupujeme na chov husy.