Spiritus

Kde koupit kozačky?

S hrubou podrážkou,s co nejmenším podpatkem,vysoké nejmíň pod kolena,teplé,čer­né,velikost 41 s cenou max. do 1500,–?Prohledala jsem snad už všechny obchody a nic..:(

Nejlepší odpověď
hanulka11

a co v Deichmannu , ceny nejsou přemrštěné…jen jestli nemáte přemrštěné nároky..... možná budete muset v něčem slevit a nebo jít do trhu k vietnamcům

Zdroj: http://letaky­.prodejce.cz/de­ichman/letak1/in­dex.html

Další odpovědi
aramah

No nevím ale za 1500kč, budete muset trochu přidat min.1000kč.Jde hlavně o to jaké máte nároky.Doporučuji nešetřit,ve finále se to vyplatí. Jinak přeji dobrý kup.

DomcaJe

Na kozačkách nešetřím. Připlatím si a vydrží mi i 3 sezony ;) Třeba značka Rieker je kvalitní. A myslím, že dokonce tady i za nějakých 1500 kč v akci se dají některé sehnat:
http://www.jo­ealex.cz/zeny/ko­zacky

MarkettB

Domco je to možný, že je ten obchod v Praze? Moná jse na něj někde už narazila.

Xenka

Jo jo Rieker je super značka, taky mám dvoje botky od nich :) ted půjdu taky vybírat kozačky. Tak uvidím, zda budou zase Rieker. Jinak dobrej obchod Domco Je :)