emka007

Kde koupit karbinu…

Nedávno jsem v intersportu viděla karabinu na klíče, stála 100kč, a já bch si chtěla nějakou koupit, ale levněji. Nevíte kde ji mám sehnat?

Nejlepší odpověď
www

Mimo tipů již zmíněných i na netu, musíš si tam ale přijít. Dopravou by se totiž prodražila:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Ka­rabin%C3%A1z+n­a+kl%C3%AD%C4%8De&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
brillant

zeptej se např. tam kde dělají klíče

Drap

V každém lepším obchodě se železářským zbožím či v prodejnách pro kutily. Vyrábí se v různých velikostech, barvách a cenách.

joudar11

Obi, Hornbach..

Šárina13

Maj je i v domácích potřebách ( u nás v tescomě) . Různé velikosti i barvy a do 20,– se můžete vejít. :)