Kde koupit karamelový sirup do kávy?

Zdravím, zajímalo by mě, kde se dá v Praze (nejlépe poblíž Prahy 14, 9, 1) koupit karamelový (nebo i jiné, např. kokos, vanilka) sirup do kávy.
Díky

Nejlepší odpověď
dědapetr

http://www.napoje-online.cz/monin-caramel-karamelovy-sirup-07l-p-823.html

Další odpovědi
Terryle

Onehdy jsem viděla i ochucený sirupy Monin v Tescu, ale byly to mrňavý balení a drahý jako sfiň. Sice tam píšou, jak je to kvalitní a tím pádem se toho nemusí dávat moc, ale nevím nevím…

Ale tekutej karamel si v klidu můžete udělat doma – rozpustit cukr, přilít tam horkou vodu a pořádně míchat, dokud se to znova nerozpustí. Otázka čtvrthodiny a je to skoro zadarmo :o)