Renatka222

Kde koupit hvězdářský dalekohled?

Dobrý den, přítel bude mít narozeniny brzy a je blázen do hvězd..tak bych mu chtěla koupit hvězdářský dalekohled, ale nevím kde by bylo nejlepší koupit…jsem z Brna…máte někdo nějaké zkušenosti? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Leckde, viz odkaz.
Z vlastní zkušenosti vím, že je potřeba věnovat velkou pozornost také stativu. Musí být masivní a pevný, aby se dalo manipulovat s dalekohledem aniž by se stativ pohnul. Stativy z duralových trubiček jsou k ničemu, třebaže je na nich výkonný dalekohled ))
http://www.go­ogle.cz/search?q=hv%C4%9­Bzd%C3%A1%C5%99sk%C3%BD+­dalekohled&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=eDc6T-udBcmh-QaJiOysBw#pq=hv%C4%­9Bzd%C3%A1%C5%99sk%C3%BD­+dalekohledy+k%C4%8D+b­rno&hl=cs&cp=21&gs_id=3&­xhr=t&q=hv%C4%9Bzd%C3%A1­%C5%99sk%C3%BD+da­lekohled+K%C4%8D+­brno&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&pbx=1­&oq=hv%C4%9Bzd%C3%A1%C5%­99sk%C3%BD+da­lekohled+K%C4%8D+­brno&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=ad3b1f3­5d84ea9bc&biw=101­6&bih=651

Další odpovědi
briketka10

v loveckých a mysliveckých potřebách..

Kacennka

Ahoj..No tak zkus Oční studio Aleše Žejdla…tam mají.kamarad si tam taky kupoval a chváli si ho :)

Zdroj: http://ocnistu­dio.cz/meteos­tanice-a-dalekohledy