Kde koupit elegantní a pohodlné pánské boty?

Sháním nějaké elegantní a pohodlné pánské boty, líbí se mi boty od Bati, dají se koupit klasické polobotky kolem 1500,– Kč, ale většinou mi neseděly. Boty potřebuji na každodenní nošení, na ceně až tak nesejde, hlavně ať jsou pohodlné, černé a kožené. Kromě Bati jsem se díval v obchodech typu Humanic, Deichmann atd., ale byla to bída, chci něco alespoň na úrovni Bati. Díky za tipy.

Odpovědi
Fidel

John Garfield :)

Ivetka303

Jedině Baťa

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Jurek

Máte někdo zkušenosti se značkou Rieker? Máte od nich boty? JAké jsou? Jsou kvalitní?

Broukk

Jurku Rieker je fakt dobrá značka ;) mám od této značky 3je boty ;)

Jurek

Jo? Super, A kde kupuješ, normálně v prodejnách Rieker? Škoda, že mají dle mě malý výběr.

Broukk

nn kupuju v Joe Alex. Mají kolekce Rieker z Německa, takže mají úplně jiný výběr, jak jinde, kde prodávají Rieker. No můžeš mrknout,mají ted nově i eshop.

Jurek

ahaa. No super. Je fakt, že výběr tam je slušnej. A fakt pěkné boty, díky, zkusím si jedy objednat.

Jurek

Jo? Super, A kde kupuješ, normálně v prodejnách Rieker? Škoda, že mají dle mě malý výběr.