janekos

Kde koupit dršťky v supermerketu na dršťkovou polévku?

Odpovědi
aliendrone

No, MOŽNÁ v Globusu nebo velkém (nonstop)Tescu – zkrátka v těch, kde mají opravdu VELKÉ oddělení masa. Já je tam nikdy neviděl, ale kdo ví? Každopádně je koupíš u normálního řezníka, případně ti je na zálohu objedná. Malá rada – chtěj už vyprané! Chybné úvahy, že si je vypereš sám(a) doma (to uděláš STEJNĚ i s předepranými) se dopustíš jen JEDNOU! ;) :D :D

Hufnágl

Dršťky jsou občas v nabídce Kauflandu. Jsou vyprané, nakrájené a vakuované,

Mc Merkurion

… buď u pultu s masem, nebo v chlaďáku, ale nejčastěji je maj mražený v mrazáku … bez ohledu na název super/hypermar­ketu …

Arne1

Součástí PENNY je prodejna řeznictví. Tak bych se ptal tam.

Drap

Pokud chceš mít dobrou dršťkovou, kup si dršťky u řezníka v celku. Zajistí ti je i už vyprané. Dnes se snad už neprané ani nikde nekoupí. Dršťky v supermarketech a v plastových vaničkách jsou už nakrájené velmi na drobno a ta chuť je alespoň někde jinde, než když je dršťka v celku, nebo ve velkém kuse.

da ny

Balené vídám v Kauflandu, Bille, Tescu pravidelně.
V řeznictví sporadicky, lze objednat.

Dochy

U vás je někde supermarket na dršťkovou polévku? 😉