mosoj

Kde koupit dotykový vypínač ?

Typ HY120 CMA do stolní lampy.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Guglila jsem, hledala jsem, nenašla jsem. Byl jen na jedné stránce a tam už je zboží odstraněno. Tak ti budu držet palce, aby si ho sehnal.

Další odpovědi
elektrikář

Zkus to ve velkoobchodě s elektro materiálem. Nebo Konrád mají vše možné a zásilkovou službu. Ale jsou dost drahý.
Doplňuji:
P.S. Píše se to Conrád Gogle o nich má celou stránku. mají prodejnu v Praze.

anonym

http://www.hy­techongyuan.com/en/pro­ducts1.asp?pme­nuid2=26&pmenu­id=2&id=47

mosoj

Česílko dobrý !! To je on ! Problém je, že 3 000 ks nepotřebuji a v Číně jsem byl před pěti léty.
Jenom takový poznatek . Na dotykový vypinač jsme si s manželkou zvykli. Problém je v tom, že každé spálení žárovky v takovéto lampě je zkratovitého charakteru, které zničí nejen druhou žárovku ale i elektroniku ve vypínači.Takže tento děj činí z každé takovéto lampy přístroj na jednorázové použití.
Třeba to někomu pomůže. Přesto si koupím další lampu se stejným vypinačem !!