Avatar uživatele
MichaMichael

Kde koupit cvrčky?

Chtěl bych zkusit, jak chutnají cvrčci a chci se zeptat, jestli se hodí je koupit ve zverimexu? Případně napište nějaký tip co s nimi.
Předem děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 3009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Když budeš mít štěstí, tak někde třeba na nějakou ochutnávku narazíš. Já to štěstí měla normálně ve vestibulu obchodního domu. Pravda, úplně běžné to není. Ochutnala jsem sarančata a červi. Příprava byla usmrcením ve vařící vodě, pak to scedili a osmažili na oleji na pánvi, během smažení osolili a opepřili. Příprava tedy celkem snadná.
Nevím, co předchází přípravě, napadá mě, jestli se třeba před přípravou nenechávají nějakou dobu o hladu, aby se vyprázdnili. To by se dalo dohledat na netu.
Mimochodem bylo to výborné. Většina lidí řekne, že by to nejedli, ale chuťový důvod k tomu není, jen pocitový.
K tomu zverimexu. Pán, co tam hmyz připravoval nám nedoporučoval nákup ve zverimexu. Ale já myslím, že pro ochutnání pár kousků by to vadit nemuselo. Pokud bych chtěla jist hmyz na kila, už bych se poohlédla po chovateli, který dodává hmyz na lidsky stůl. :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?MichaMichael Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Klidně ve zverimexu…
A co s nimi? – sarančata jsem jedl pražená, ale klidně si děj i syrového, pokud se nebojis, že té v krku budou skrabat nožičky…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek