Kde koupit city bus simulator 2010 na PC? (v ČR)

Nejlepší odpověď
Losos

Pokud je mi známo, hra oficiálně v ČR ještě do obchodů nedošla, což je celkem smutné vzhledem k faktu, že ke štažení na Warezu byla už snad před půl rokem.

Mimo odpověď:

Pokud ovšem mohu poradit, před tím, než si hru budete chtít koupit, vyžkoušejte nejprve DEMO, aby jste viděl jak hra opravdu vypadá, neb screeny ze hry nejsou až tak věrohodné a neb jsem měl možnost hru vidět na vlastní oči, tak musím uznat, že jsou na trhu podobné hry i jako freeware a to dokonce v mnohem lepší hratelnosti.

Grafika, velice složité ovládání, jazyk hry a celkové provedení, bylo pro mě nesnesitelné.