pavluš

Kde koupit chlebové směsi,jsou kamenné obchody s tímto sortimentem?

Nejlepší odpověď
hanulka11

hodně je vídám s supermakretech ,ale nyní už i v zelenině kde mají oddělení s různou zdravou výživou , mívají slušný výber

Další odpovědi
suaeda

Chlebové směsi v obchodech jsou. Ale pokud nechci speciální mouku „makrobiotickou“ ale klasickou žitnou, nebo výražkovou mouku tak to je problém. Bohužel i v běžném chlebě je dnes pouze 20–25% pravé žitné mouky. Ostatní je nahražováno tzv. pšeničnou chlebovou moukou.

terry

Viděla jsem je všude možmě.
Nám nejvíc chutnají z Lidlu.

Hykam

Mrkněte po netu a najdete spoustu receptů na různé druhy chleba, výjde mnohem levněji a jsou i chutnější.