Lukáš Ondriš

Kde koupit cernou lepenku, ktera pri strhnuti neznici a neuspini papir?

Odpovědi
cochee

Takovou já osobně neznám, každá (a mimochodem nezávisle na její barvě) mi zatím zanechala nevratné stopy po odstránění z papíru.

Chtěl bych taky ale poukázat na to, že správně se má používat „lepicí páska,“ lepenka je totiž vrstvený papír, zřídka i jiný materiál (jednotlivé vrstvy jsou spojeny lepením, odtud lepenka), nejznámější druhy lepenek známe pod názvy karton, vlnitá lepenka a prešpán. Lepicí páska není lepenka (přestože to npř wikipedie a wikislovník tvrdí).