Kde koupit čaje Twinings (mimo internet)?

Odpovědi
hanulka11

Speciální prodejny s čaji. Viděla jsem je i v Bille. Někdy ho prodají i v čajovně -dobré čajovny mívají i prodej dárkových čajů.Vyrábí se jak černé, ovocné .Bylinné tato značka prodává v lékárnách ,jde o velmi kvalitní čaje s výraznou chutí cenově kolem 70kč za krabičku. Dražší jsou v plechových dózách. Prodávají se i dárkové kolekce těchto čajů.

anonym

Neznám tyto čaje,jaké jsou?Černý,zelený ovocný nebo bylinné?Nebo jiné?Díky!