Kde koupím tyto brýle?

Zdravím!

Syn sestry bude mít narozeniny, tak jsem se ho ptala, co by chtěl koupit. Říkal, že brýle (viz. obrázek).
Brýle, které jsou na obrázku stojí 3 000Kč, ale slyšela jsem, že ve stejném stylu je seženu i za 200Kč. Chtěla bych se zeptat, kde na netu je seženu. Taktéž jsem se dozvěděla, že poštovné činí 20Kč.
Prosím, zda by jste mi mohli najít na netu obchod, kde tyto brýle seženu v kritériích, která jsem uvedla. Na barvě nezáleží.
Brýle nejsou dioptrické. Vyrábějí se jako sluneční brýle, či jen tak pro ozdobu. V obou případech jsou sklíčka čirá.

Prosím, poraďte. Na netu jsem hledala, ale bohužel jsem nic nevypátrala. Předem moc děkuji.

Jahoda

http://www.lu­xurymag.cz/as­sets/clanky/2010-08/clanek00893/u­pload/photo/Di­optrick%C3%A9­.jpg

Odpovědi
josef.sabl

Já si hlavně myslím, že jestli chtěl přesně tyhle, z varianty za 200 Kč radost mít nebude. Jde o stylový doplněk a řekl bych, že jejich cena je na nich pro něj to nejatraktivnější.

juie

V New Yorkeru- obchod pro mladé :D

perica

sluneční i dioptrické brýle doporucuji na eurooptik.cz, super ceny a servis..bryle do 24 hodin vcetne cocek, skvelej vyber a venovali se mi tam hodinku.