Kde koupím studený asfalt na opravu cesty.Bydlím v Prostějově.

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.stav­machem.cz/index­.php?menu=13&me­nu_eshop=11&id­produktudetail=2173
měl by být k dostání i ve větších stavebninách

Další odpovědi
mosoj

No to bych také rád věděl. Kdysi jsem ho viděl prodávat v OBI. Nyní bych také dva tři pytlíky potřeboval a není. Pravdou ale je že jsem ho moc nesháněl. Jenom v tom OBI.

Není to ale laciná záležitost !!! Spravit s tím kus cesty bude docela majlant !

venkovan

Co takhle koupit přímo ve výrobně odkud berou studený asfalty správci komunikací. Někdy se o něchá domluvit o ledačem s prodej je oficiální a pokud potřebujete větší množství (nepředpokádám že chcete pár kilo), mohli být ochotní i jinak neochotní.