Kde koupim rybičky garra rufa?

Nejlepší odpověď
anonym

tady najdete co hledáte: http://akva.po­radna.net/q/vi­ew/561-garra-rufa

Další odpovědi
xy

Chovám tyto rybky pro vlastní potřebu, tak Vám mohu prodat odchov, který nepotřebuji. Napište mi jakou máte představu o množství a případně vám zodpovím další info. kleinovat@seznam.cz

Mindslaver

www.fishdoctor.cz

Společnost Fish Doctor & Spa je výhradním dovozcem a distributorem rybek Garra Rufa rybek pro Českou republiku. Donedávna jsme se zabývali pouze exportem a obchodem s Garra Rufa v zahraničí. V nynější době se orientujeme na český trh, kde dochází k obrovskému nárůstu poptávky po Garra Rufa. Našimi klienty jsou především kosmetické salóny, lázně, wellnes, hotely a priváty. Pokud jste se rozhodli podnikat v oblasti Garra Rufa, nikde jinde podrobnější informace nezískáte.

Díky mnohaletým zkušenostem na tomto trhu, získala naše firma dostatek kontaktů na chovatele ryb Garra Rufa v Turecku, Malajsii, Thajsku a Indii. Postupem času, formou selekce, jsme zvolili ty nejlepší chovatele, od nichž nyní rybky odebíráme. Pravost našich ryb je podložena certikátem o pravosti a původu.

Buďte jedni z prvních, kdo nabízí tuto neobvyklou metodu v oblasti kosmetiky.