mily

Kde koupím pruh kůže?

Nevíte kde se dá koupit pruh kůže popř. kolik stojí?Ptala jsem se v galanterce,ale tam ho nemají.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, odkud jste, ale můj muž koupil kůži v Řempu v Brně. Pokud je ve Vaší blízkosti Řempo, zeptejte se tam.

Našla jsem ceník.

http://www.rem­po.cz/oddeleni/79/Us­ne,-prirodni-kuze.aspx

Další odpovědi
ValkyraR

Pruh kůže také můžete zakoupit tam,kde s kůžemi pracují: Kožešnictví,ka­belkářství,vý­roby kožených oděvů atd.Zkuste zapátrat ve Vašem okolí a přeji hodně zdaru!

člověk

KUS KŮŽE MŮŽE NAHRADIT KOŽENÝ ŘEMEN,V DOBÁCH DÁVNÝCH NA NĚM HOLIČI BROUSILI BŘITVU
JINAK DOPORUČUJI BRAŠNÁŘDTVÍ,ASI POTŘEBUJETE NĚCO Z POŘÁDNÉHO Z VOLA