Kde koupím chirurgickou ocel jako materiál?

Chci vyrobit dárek samostatně. Měl by to být plát o rozměrech cca 12×5 cm. Děkuji!

Nejlepší odpověď
Bumbes

Tyto a podobné materiály se mi většinou daří sehnat v kovošrotu. V některých mají docela slušný výběr a jsou ochotni i materiál odprodat (někde i nařezat).
Vyrábím z toho bezúdržbové usazovací patky pro různé zahradní a garážové přístřešky.