Nikča

Kde koupit na Moravě kabelku Michael Kors?

Sháním pravou kabelku Michael Kors, v okolí Zlína nebo Olomouce. Nevíte o nějaké prodejně?

Díky!

Odpovědi
chachar1922

Jak čtu diskuze na netu, tak krom Prahy to nikde u nás asi jen tak nenajdeš. Hodně žen to objednává po internetu a nebo se hold do Prahy vydat na výlet. Ale to bych taky neriskovala, protože prý toho mají málo skladem, objednají ti to na prodejně a až to příjde, dají vědět.

Možná zda máš v okolí prodejnu High Style, tak si to sama na internetu najdi.