Muffinek

Kde koupi levně značkové tričko?

Chtěla bych si koupit nějaké značkové tričko ale co nejlevněji. Okres Opava, velikost 155 na výšku, značka Roxy, Adidas, Nike, DC, Adio. Prosím odpovězte!

Odpovědi
skorcovaz

Vydražte si ho. Ale dřív, než přihodíte k nějaký aukci, pečlivě si přečtěte obchodní podmínky prodejce a kolik a jakých měl negativních/ne­utrálních komentářů. Většina prodejců vyžaduje peníze předem, tak komentáře kupujících jsou v takových případech velice užitečné.

Zdroj: www.aukro.cz

ReHu

A chcete značkové, nebo jen se značkou.
Protože pár značkových triček mám, už to je pár let a zcela jistě používají v originálu i lepší materiál.
Pokud vám jde o cenu a značku, je to z Chiny a odpovídá i kvalita.

pondělí

tak buďto levné,nebo značkové,
vše je to samé,jen ten nápis to prodražuje,

Miroslavst

Zkuste jakoukoli tržnici. Tam mít opravdu dobrá tričko pro pani. Muzete i vyskouset. Znacka, kvalita, dobra cena.
A věřte tomu, choděj tam nakupovat i z celní spávy a vždycky toho kupují tolik, že jim náklaďák nestačí.