Rocker

Kde končí peníze,které jsou zabaveny takovým šmejdům,jako je Rath?

Nepřerozdělí si je další šmejdi?

Nejlepší odpověď
Drap

Měly by se vrátit tam okud byly. Pokud se to nezjistí tak jako zabavené zpět do státní kasy, tedy do rozpočtu některého ministerstva. Víme ale my, kde cestou skončí ?

Další odpovědi
Amie

Kde končí? Hádám že si za ně koupí věci o kterách se nám ani nesnilo – dovolený, luxus baráky, vybaveí, a nesmíme zapomínat také na podplácení a zaplacení dalším podvodníkům aby ti měli luxus auta a dělali to co oni chtějí…

arygnoc

do vynesenia právoplatného rozsudku sú v depozite.
A potom?
Iba rathovia a podobní vedia.