bauerlukin

Kde jste se seznámili s partnerem/ partnerkou? Při jaké příležitosti?

Nejlepší odpověď
ivzez

Na vodě.

Další odpovědi
dudu

V zaměstnání – lapidárně řečeno, randili jsme i v pracovní době a ještě nás zato platili.

Drap

ve vlaku

nyjono

Díky práci. Tedy spíš cestě do práce 🙂

Kelt

Ve škole. Seděl jsem na židli, ona do mne začala kopat a čekala slovní bitvu, ale já jsem si ji posadil na klín a chvíli držel. Pak jsme si domluvili kino.

Jan Kunčar

Prostřednictvím společného známého.

Kajoch

Ve vinárně při tanci.

Pepa25

Na VŠ kolejích. A přes jídlo.

Dochy

Brontosauří tábor

mosoj

Ve škole na jedenáctiletce. Celkem ti do toho ale nic není.

briketka10

Ve vysokoškolském hudebním klubu Pavučina při zkouškách na koncertě.

tv258

Nejdriv jako kamaradi pote jsme si zacaly psat Zprávy a potom kino.
Omlovám se že tam nejsou háčky a čárky.

zjentek

Typický dudu- vyčůraný jako ďoura do sněhu!

dudu

Proč ty tak často posuzuješ druhé podle sebe. Jsi přece jen obyčejný ubožák k politování a víš houby co kocour zahrabává do plev. Snad tě ta Tvoje zášť jednou neudusí. Věz, že s dotyčnou jsme manželé už 46 roků a jdi už konečně k čertu.

zjentek

A běž se bodnout tywoe… A za těch 46 roků ti může jako kdo? Já? No tak si mi laskabě nestěžuj, já ti teď bebínka foukat nebudu! Ještě ti později něco připíšu, nemysli, tak lehce z vlastních zvratků nevybruslýš.

dudu

Chudáčku koukám, že máš problémy nejen s pravopisem, ale i s chápáním psaného textu. Snad to není nakažlivé.

zjentek

Existuje rčení, který říká, že chceš-li DOKONALE poznat neznámé okolo sebe, máš tomu ukázat své slabosti, potažmo máš pro 100% výsledek slabost předstírat (ovšem o tom se nikde nedočteš, autorem jsem já sám). Doba, kdy's taky dostal šanci projevit se na úrovni, na úrovni dobrého člověka, ti dávno vypršela. Dnes máš „škatulku“ a z tý nevyskočíš díky formě textu, tvá písmenka z tebe lepšího člověka nedělají… Později ti připíšu, co jsem dříve slíbil, broučku.