Gestas

Kde jste se naučili znát sprostá slova?

Odpovědi
autacek

V první třídě to bylo díky inkluzi hned, jen doma se občas zdráhali vysvětlit, co které slovo znamená. Poté, co došlo další rok k selekci a přeřazení multikulturní skupiny mezi dyslektiky a do polepšoven, již bylo ale pozdě a náš dětský slovní fond zůstal obohacen.

Shoehardt

Když jsem byl malý, chodila k mamce na kafe a pokec sousedka. No a v nestřežených chvílích, když mamka musela odběhnout, mě učila sprosté básničky.

dubraro

Od spolužáků ve škole.
Tedy, slova jsem znal, ale jejich význam jsem pochopil až mnohem později.

Drap

V MŠ

led

Najrozšírenejšia škola na svete – ulica. Tu sa človeka všeličo naučí, aj keď nechce.
„Netreba sa hanbiť za znalosť sprostých slov,
treba sa hanbiť za ich používanie“
zdroj – škola života

zjentek

Na exkurzích ve státních podnicích, soudruhu.