annas

Kde jste prožili nejhezčí prázdníny svého života?

Nejlepší odpověď
dědapetr

U babičky (u dědečka).

Na venkově,absolutní volnost bez jakékoli kontroly.

Další odpovědi
quentos

Někde jinde (s někým jiným).

s tehdejší nejlepší kamarádkou na její chatě. Tomu se nevyrovnala ani dovolená u moře, a to už je co říct

anonym

V táboře.

Na jednom z posledních mezi 8. a 9. třídou,
kdy jsem poznal první lásku, která mi zůstala v srdci dodnes.
P.S. U nás v jižních Čechách se říká na táboře.

Valky

Někde jinde (s někým jiným).

Já nevím, podle mě nejde o to kde člověk je, ale s kým… ;) A myslím si, že dospělý člověk nevzpomíná na nejkrásnější dovolenou s rodiči doma… :D To by byl chudák… Samozřejmě, že s partnerem vloni na Slovensku a v Maďarsku, kde to miluju a letos v Egyptě.. :o)))

hanulka11

U babičky (u dědečka).

u babičky a dědečka na Slovači na Orave, ale to už je vela rokov

anonym

Někde jinde (s někým jiným).

Všechny ty prázdniny za celou docházku jsem trávil různě. U tety,na pionýrském táboře,doma,v ne­mocnici i cizině a všechny byly pro mne ty nejkrásnější.

vivatis2-

U babičky (u dědečka).

Protože u babičky a dědečka bydlím

Berušinka

Někde jinde (s někým jiným).

S maminkou a s babičkou v kempu, ve kterém jsem bohužel dlouho nebyla =(.
Všude okolo lesy, takže bylo vždycky plno hub a borůvek.
Teď dost něchutně zvedli ceny, takže nevím, kdy se tam zase dostanu. Každopádně okolí stojí za to projít … vhodné místo k odreagování =)

Ella

U babičky (u dědečka).

a zároveň u tety a strýce :) – chata, lesy, hory, jezera – jednoduše krása

salsa verde

U babičky (u dědečka).

anonym

U babičky (u dědečka).

eLx

Někde jinde (s někým jiným).

Celá vysoká a život na koleji jsou pro mě takový prázdniny. :)

Mucillinka

Někde jinde (s někým jiným).

anonym

Ad valky, ač se zdá varianta s rodiči doma nezáživná, v reálném životě se vyskytuje, takže tam patří.
Dle průzkumů stále více rodičů nemá na dovolenou, tak přespávají doma a ve dne jezdí na koupání nebo hvězdicové výlety.
A to nemluvím o situaci, kdy dítě marodí, mamka ho hlídá a při více sourozencích mu věnuje celodenní a výsadní péči, což může v duši dítěte též zanechat pozitivní stopy.
Dopřej lidem právo plurality!
Co je pro tebe pasé, jiného třeba potěší.

Kerberus

Valky, já osobně jsem o prázdninách bývala po jejich větší část doma. V rodné obci bylo krásné okolí – takže vycházky, jízda na kole, koupání. Navíc, rodiče měli hospodářství, takže na práci byla potřebná každá ruka. Dost často jsem chodívala i na žnové brigády, abych získala nějaký peníz navíc.

Současná situace – ztotožňuji se s názorem, který uvedl Dr.Axl.