pizlicka

kde jste prisli ke sve prezdivce,kterou se zde prezentujete?

Doplňuji:
ja po snekovi pižle.byl hrozne pomalej.v telocviku jsem byla posledni v behu,tak me spoluzaci obdarovali touto prezdivkou.ne­navidela jsem ji.dnes beham pulmaratony a pizlicku miluji:-)

Nejlepší odpověď
led

Možno moja odpoveď sa zdá navonok mimo témy, neverte.
Pizlička, chápem pomalost pohybu slimáka, ale…
len nedávno tu bola položená podobná otázka, ak by ste „rýchlo“ pozreli do obľúbenej modrej lišty, stačí zadať : prezdivka. Našli by ste množstvo strán s odpoveďmi
Musím dať za pravdu Dr.Axlovi o opakovaní otázok
Krásne sa o tom vyjadrila Kropitko už pred viac ako 1,5rokom:
",,,fajn,ale pak jsou tu uživatelé co se ptají jen tak,aby řeč nestála a ptají se snad každý den,,,,atd…

No a mezitím otázky,které jsou skutečně zajímavé,hodnotné a užitečné zaniknou v záplavě těch o počasí,,,,apod…no a to mě mrzí.

Nemluvě o tom,opět např…někdo položí otázku o tom jak je venku,dalších 12 lidí mu odpoví a všichni dostanou po několika bodech,jen za to,že si všimli,že prší,,,,
Pak ty třeba odpovíš na nějakou solidní otázku a dostaneš třeba body jen dva,,,"
PS.
Asi teraz budete mať pocit, akoby na vás padol kus LEDu. Nie je to pravda. V krutej zime kus LEDu vie aj pomôcť.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-to-tady-nebavi

Další odpovědi
anonym

Otázka se opakuje již po několikáté, viz některé ze starších odpovědí:

P.S. To je tada výkon ma „modelku“, naflákat za 2 hodiny 20 otázek převážně buď s nesmyslným anebo vícenásobně opakovaným obsahem.
Již před 2 roky se tu objevila ostrá kritika s tím, že někteří dělají, cituji:
„Z Odpovědí absolutní šaškárnu“. Zdá se, že je tento nešvar stále aktuální:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-to-tady-nebavi
Doplňuji:
Viz další aktuální a související odezva:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nechybi-tu-neco-nebo-se-mi-to-zda

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podle-ceho-jste-si-zvolili-nick-na-odpovedi-cz

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik

briketka10

po své kočičce Briketce ta mi v září zemřela, ale mám zlobivýho kocourka co mi teď dělá společnost 😁 je to zlatíčko..

tom004

tom004 = tomáš + prostřední trojčíslí mého mobilu.

lenka.seda

Žádnou přezdívku 🙂 … Je to moje jméno… Na vymýšlení přezdívek moc dobrá nejsem a spolužáci mi říkají Lenka takže… 🙂

dědapetr

dědapetr není přezdívka,ale fakt.

anonym

Moje jméno jest Josef, pár lidí mi říká Pepíno a já jsem to zkrátil na Pino. 76 je moje oblíbené číslo.. 🙂

KdoSiOdJinud

kdosiodjinud – v cca 12letech, za dob vytáčeného internetu jsem na rychlo chtěl na chat lide.cz, první co mě napadlo bylo toto. Pak jsem se k účtu cca po 5letech vrátil a začal jej používat 😁

IK

Ve škole mi říkali máma, přišla jsem do prvního ročníku už těhotná.. už mi to zůstalo, ale tady mi to přišlo dost hloupé, takže jsem použila iniciály (jako s tím se nebudu zatěžovat tohle si určitě zapamatuji) a nenapadlo mě že mě pak ostatní budou tak oslovovat 🙂
Zřejmě bych se víc zamýšlela 🙂

Dík za to tvoje vysvětlení, myslela jsem si že to má být něco jako když se člověk ňoumá v jídle a díky vzpomínkám z dětství mě pořád napadalo proč si někdo něco takového vybere za jméno, jestli to není trochu masochistické.
Takhle je to docela slušivé jméno 🙂