bolak

Kde jste byli nejdál?

Za svůj život…
Doplňuji:
Vzdušnou čarou samozřejmě, to sem zapomněl napsat :) Mrkněte se kdyžtak na nějaký mapě, nebo na letenky, pokud to bylo přes oceán, tam jsou snad napsaný i kilometry.

A pochlubte se klidně i místem kde ste byli, a taky kdy jste tam byli, jestli se vám teda chce ;)

Nejlepší odpověď
quentos

500 km - 1999 km

cca 1500 km – Řecko, počítáno ale vzdušnou čarou, výpočet tzv. ortodromy (nejkratší vzdálenosti dvou míst na Zemi). Ve skutečnosti jsme mohli naletět i víc
Doplňuji:
ostrov Thassos, cca 2003, 10 dní.

Další odpovědi
Lucijej

Do nekonečna a ještě dál

cca 20 000 km – Nový Zéland na jeden měsíc

Braník

2000 km - 9999 km

Britské ostrovy-finále ve fotbale 1996 Londýn -Wembley

Matthew

500 km - 1999 km

Doplňuji:
Bylo to asi nějakých 1600km, Praha – Soluň (Řecko) autobusem :) A pak ještě den lodí na Kos :) takže možná i další krásných 500km po vodě :)

Funna

500 km - 1999 km

Doplňuji:
nějakých 1600km…ale jinak u mne platí české luhy a háje…takže spíš kousek dál za humnem .-)

kapka

2000 km - 9999 km

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vase-nejdelsi-podniknuta-cesta-vlakem?podobna=1

ale už je to celkem dlouho, poslední dobou by to bylo spíš těch 100 – 499 km.

charliesheep

2000 km - 9999 km

Doplňuji:
Jezdím po Evropě díky své práci,nejdál asi Skotsko asi 2500km od rodné hroudy počítáno po silnici.Soukromě to bylo na ME ve fotbale 1996 na utkání Česko-Portugalsko.Nemělo to chybu.

Poklička

100 km - 499 km

sevos

500 km - 1999 km

Doplňuji:
Cesta do a po Itálii.

balca

500 km - 1999 km

Doplňuji:
Chorvatsko docela daleko (ne jen někde za hranice :D) + Ukrajina,Čerkasy

JuddH

500 km - 1999 km

honza19hk

500 km - 1999 km

nejdál jsem byl v Phoenixu v Arizoně, za půl roku jsem po státech najezdil x tisíc kilometrů.Projel jsem autem většinu států. Vzdálenost letadlem mezi Prahou a Las Vegas při cestě do USA si ale nepamatuji.

briketka10

100 km - 499 km

jsem to opsala neva že ?
do Warnemünde u Rostocku v Německu z Prahy v roce
1980 na dovču jsem cestovali nejdřív do Berlína 10 hodin
a s třídenní pauzou pak do kempu Warnemünde celkem
na mapě je autem 586 km.. vlakem celkem asi 13h pěšky
jsme šli do toho kempu uf uf po pláži a bylo hrozný vedro
fůůj už bych nechtěla nikdy zažít takovou štreku :(

pusinka50

100 km - 499 km

Asi Paříž anebo Benátky, ale jako malá jsem byla u Černého moře a na Baltu, tak asi o něco dál