Lurius

Kde jsou ženy ve světě mužům nejdostupnější?

Kde to podle vás mají muži se ženami nejlehčí?

Odpovědi
Kepler

V každé zemi, kde si válka vezme životy mnoha mužů. Ti přeživší si pak mohou vybírat, případně žít v polygamii.

Gonfaloniér

V barech (jedno, kde na světě).

Ale muži to se ženami nikdy nemají „nejlehčí,“ protože to jsou ženy.
Ale mohou být lehké ženy – s těma „to“ až těžké není. ;) Takže kromě barů ještě bordely.

Nejdostupnější nebo nejpodřízenější? Protože pokud mají menší hodnotu než muži, tak to s nimi mají muži „lehčí,“ protože si ženy nemůžou nic dovolit, nic říct, nesmí vzdorovat. Tam, kde jsou ženy útlačovány nebo mají míň práv jako muži, tam kde nevládne úplná pohlavní rovnost.
Některé arabské, islámské země, Indie.

zjentek

For fuck for free? Try Danish…

vselimozek

Když jsou ženy zraněné nebo bez sebevědomí nezáleží na místě