Kájouš14

Kde jsou všude střední školy kdyý chci jít dělat učitelku do školky? Děkuju za odpověď

Odpovědi
Michal Kole

Bohužel už i učitelky ve školce, musí mít vysokou školu.

Střední školy najdeš na oficiálním portálu www.infoabsol­vent.cz

A hlavně na pedagogice je POVINNÉ plavání !!!

Umíš plavat ? Kolik uděláš 50m bazénů ? Uděláš 50m bazén pod vodou ?

Ella

pokud chceš dělat učitelku v mateřské školce musíš mít vysokoškolský diplom z oboru , bez něj to nepůjde… a jak už psal kolega, z plavání se skládají přímací zkoušky, stejně tak ze hry na hudební nástroj, kreslení a mám takové tušení že i zpěvu…

Michal Kole: proč bohužel???