Rokio

Kde jsou většinou úplně ti nejhorší lidé (charakterově) v Česku?

Jeden příbuzný mi řekl, že jsou v psychiatrické léčebně na uzavřeném oddělení. Je to pravda? Nebo jsou ve vězení se zvýšenou ostrahou, či v zabezpečovací detenci? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Filip84

Tak, kde bys asi tak myslel, že takoví lidé budou? V mateřské školce, nebo v knihovně?

Z logiky věci jsou všude tam, kde píšeš. Akorát, příliš, nerozumím tomu, proč se o takových věcech vůbec s někým bavíš. Stejně jsou to jenom nekonečné hovory, nemá to žádný smysl.

Další odpovědi
zjentek

Omyl, jsou svobodní. Jsou to všichni, již staví osobní majetek a vlastní prospěch před prostou lidskost. Možná vinou zákona, kdo ví, dosud není povinné/nutné/do­poručené držet nad takovýmato ochranu, držet je pod kontrolou. Jednoduché 🤷‍♂️

Ametyst

Na sociálních sítích je dobrá sebranka.

Gus_Fring

Na Odpovědi.cz

Drap

Jsou roztroušení téměř rovnomětně po vyjmenovaných zařízeních.