Kako

Kde jsou transformátory v Brně v Masarykově čtvrti?

Dobrý den, nevíte, kde se nachází nějaké transformátory ve Stránici a okolí?
Doplňuji:
myslím ty, co se nachází v boudách u obytných domů, nechci kupovat ;)

Odpovědi
mosoj

Potřebuješ měď nebo hliník ?

leporela22

No já teda nevím ale nemusí se nechat namotat na míru podle toho jakou chceš velikost , ale zase nevím jestli 1 kus berou jako nabídku je možné že v brně někde prodávají ale nevím. Kdyžtak ti mohu prodat mám doma 2 transformátory a levně.

Mapel

Mají své domečky. Musíš se jen porozhlédnout, určitě je nepřehlédneš.
http://www.te­mes.cz/trafos­tanice.html