KarolínkaP

Kde jsou romantická místa poblíž Prahy 9?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak tak koukám, samé srandičky a žádné kloudné informace. Tak se to pokusím napravit.
Tvrz Chvaly, zámek Ctěnice, Vinořský park, Kbely – park s jezírky a naučná stezka podél Vinořského potoka, bažantnice Satalice, park na Proseku a Prosecké skály, Smetanka podél Rokytky, Kyjský rybník, les Ládví, Xaverovský háj, rezervace Klánovice, Bohnice – Velká skála, Kejřův mlýn.
Doplňuji:
Ad valky, Kbely – Vojenské letecké muzeum, zajímavá expozice, rozsahem jediná v ČR.

Další odpovědi
Hlada

N50°5,975', E014°31,695'

Valky

Kdepak v P9 bydlíte? Já na Nové Harfě a je teda pravda, že pokud někam za „přírodou“, tak jedeme mimo Prahu…
Fajn je to tady, http://www.bo­bovadraha.cz/ .
Možná Pískovna Počernice je na takovou procházku… Prosecké skály, Vinořský park, v Kbelech je muzeum letadel nebo čeho :) … pak rybník Martiňák, zámek Dolní Počernice.. Dál mě nic moc nenapadá.. spíš tu máme nákupní centra a paneláky.. :D

olda12

tam kde nejsou spoluobčané takoví ti ne špatní,né dobří ,jen jiní