Brozma

Kde jsou pokladny na Smíchovském nádraží?

Zdarec, Víte, ve čtvrtek jedu se svou školní třídou na výlet na Křivoklátsko a máme si dát sraz u pokladen na jízdenky na Smíchovském nádraží.
Normálně bych to sem nepsal, ale já zaboha nevím kde jsou na Smíchovském nádraží pokladny na jízdenky! Nevíte to někdo?
Potřebuji vědět jak se tam dostat následovně:od posledního vagonu metra přes nádražní halu a k pokladnám.
Doplňuji:
Fcoop: Myslím směr Zličín.

Nejlepší odpověď
Rocker

Když vystoupíš z posledního vagonu směrem z centra,vylezeš nejbližším východem do nádražní haly,hned za rohem jsou pokladny.
Doplňuji:
Když se podíváš na fotky fcoopa,vylezeš z metra na obrázku č.8,projdeš kolem Relay a hned vedle jsou pokladny,jsou vidět na 9.obrázku mezi kulatými sloupy.

Další odpovědi
fcoop

Poslední vagon – ale z kterého směru?
Obecně – jdi tam,kam jdou lidé – vynoříš se z metra a nemůžeš zabloudit.
Pokladny bývají hned „na ráně“ – po vstupu na samotné nádraží......lo­gicky.
Pár fotek – abys mohl nacvičovat…

http://janpra­zak.blog.idnes­.cz/c/359445/Praz­ske-metro-stanice-Smichovske-nadrazi.html

mosoj

Jestli umíš mluvit tak se zeptej.