valerietunov

Kde je možné koupit staré české cedule, případně jiné formy upozornění?

Děda mi vždycky říkal jak se mu líbily upozornění u prodejen Masna že do krámu nesmí psy( měli na sobě nápis,, nesmím do prodejny Masna'' a obrázek psa. Teď mě napadlo že bychom mu to se sestrou mohli nějak obstarat (asi ne koupit, to by bylo asi obtížné) ale třeba převést do plakátové formy. Nevíte kde bych mohla sehnat tyhle cedule. Nebo jestli si na ně nevzpomínáte ? (Spíš jen z vyprávění )

Původní otázka
Kde jsou koupit staré české cedule a upozornění?

Odpovědi
Drap

Dají se občas sehnat na různých burzách.

dubraro

Bleší trhy Praha Hloubětín.

Jiná možnost je ceduli si sám navrhnout nebo nechat navrhnout od grafika a pak nechat vyrobit, výrobců smaltovaných cedulí je celá řada.