Kde jsou ?!

Kde jsou mé dvě,zcela nezávadné , včerejší otázky?! Mazale,Mazale,ty jednou skončíš na šibenici!
Doplňuji:
Slušně jsem se ptal (ve druhé otázce) zda se vám klíží víčka,popřál dobrou noc a těšil se s vámi na následující den!
Pro Hanulku.Raději dráždit hada rukou,než si ho hřát na prsou!

Nejlepší odpověď
beer

Asi tě viditelně nemá rád nějaký neviditelný ))
Obrazně řečeno.. von(a) sice je viditelný, ale utajený, jak si tady správcové přejí. Je to bordel systému !

Další odpovědi
anonym

Velký bratr,cenzura a dozor to už jsem nezažila ani nepamatuju.Jako bych se vracela do dob, po kterých se tady mnohým stýská.:D

Drap

Tak to mě fakt vrtá hlavou, kdo by to tak mohl být. Že by mne nikdo ze zdejších známých nenapadl ? Asi to zase svedeme na admina.

hanny 2

Už jsem zjistila,že ta o úpírovi je smazána.No to se dalo čekat!A která je ta druhá?

hanulka11

No holt jsi narazil, prostě dráždíš hada holou rukou a to se nedělá , měl by sis vždy rozmyslet co píšeš.