Kde jsem udělal chybu v úpravě fotek?

Upravoval jsem fotky tím, že jsem je oscenoval, ořezal, upravil barvu, uložil do určité složky a po práci se jdu kouknout do složky a hle, byly uložené neupravené. Kde je chyba?

Gecco, už jsem na to přišel, já člověk málo znalý v PC.
Úpravy dělám už velmi dlouho v FastStone (pro mne dobrý) a zjistil jsem, že nascenovanou fotku se musí (pokud to je nutné) upravit barva, následně ořezat a uložit do souboru a nejenom oříznout, to pak dopadá tak, jak dopadlo.. No, a tak budu muset znovu upravit na 70 fotek, ale což, chybami se člověk učí. Nemám pravdu?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. neulozil jsi je
  2. uložil jsi je, ale jinam

Kukni do nastavení editoru, kam defaultne ukládá…
😉
_____________­________________________­______________
Rozhodně – jen je to někdy drahý školný…
😉

anonym

Tak mně školné platí stát! 😁

anonym

uložil a vím kde, ale fotky, jak píši jsou postaru.

gecco

No, aniž bych chtěl rejpat – to není možné…
😉

anonym

Neberu to jako rejpání. Takže jsem to zkusil ještě jednou, a naposled. Fotky upravuji ve FastStone. Našel jsem si fotku, kterou jsem chtěl ořezat, provedeno, potom upravil barvy, provedeno, načeš zkratkou M, uložil do nové složky, provedeno. Kontrola- neprovedeno!

gecco

No, neznám ten program, ale není noho možností:

  1. program nefunguje – zvláštní, když dovčil fungoval (aspoň předpokládám, že jej nepoužíváš poprvé)
  2. program ukládá fotky jinam (kukni do nastavení a nebo prohledej počítač)