karel.xyz2

Kam jít na kožní…?

Už skoro rok mám (asi, podle internetu) atopický ekzém na dlaních, nejde to vidět a moc mě to netrápí, takže jsem to skoro celý rok neřešil ale už bych s tím asi měl něco dělat. Chci se zeptat, kam s tím asi zajít, můžu jít napřímo k nějaké kožní podle vlastního výběru do soukromé praxe (její), nebo mám jít do nemocnice nebo mám jít jen ke svému praktickému lékaři, který by mi s tím měl umět pomoci sám a případně mi pošle přímo k nějakému odborníkovi?

(Nikdy jsem k doktorům moc nechodil, takže nevím moc to řešit a kam jít)

Díky za odpovědi
Zdroj: https://www.po­radte.cz/spolec­nost/45894-kde-jit-ke-kozni.html

Nejlepší odpověď
Dochy

Na kožní můžeš jít hned k lékaři dle Tvého výběru (pokud bude mít volnou kapacitu). Pokud neznáš poměry, doporučuji se předem telefonicky objednat/informovat abys pak zbytečně nestrávil půl dne v plné čekárně…

Další odpovědi
Drap

Ano, můžeš jít přímo na kožní.

lukas1912

neš pujdeš k doktorovi viskoušel toto https://search­.seznam.cz/?q=jak+%­C5%99e%C5%A1it+ek­z%C3%A9m&sId=cHHS6LcSg0e­_IVuhqknwOfc12&sou­rceid=top&oq=&a­q=-1&su=b