sáspa

Kde je východní a západní pól?

Západní na východě a východní na západě.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
marci1

ne

Doplňuji:
Nikde.

Funna

ano

máš to úplně správně…stejně pomotané, jako tvé myšlenkové pochody…a ještě bych prosila anketní otázku, kterým pólem prochází rovník…

postcd

anone

Takové místo asi neexistuje. Spíš se udává severní a jižní. Mezi nimi je rovník..

zjentek

anone

Doplňuji:
onane

saldat

ne

Jsem občanem české republiky. Východní pól je na východním cipu, západní pól je na západním cipu, severní pól je na severním cipu a jižní pól je na jižním cipu. Tedy na hranících se sousedními stýty s českou republikou. A co si myslí ti nahoře, dole, vlevo nebo vpravo je mi put.i.na

mosoj

anone

Západní pól je v Západním Německu ale ukradli ho Němci a východní pól je v Moskvě.

Bobík147

ne

Nic takového neexistuje.