dudu

Kde je vlastně pravda?

Chlapík se jde po mnoha letech vyzpovídat. Rozhrne záclonku zpovědnice, vstoupí a usedne. Rozhlédne se a ke svému překvapení vidí plně zásobený bar se skleničkami z křišťálu, nejlepší vína, Budvar na čepu, cigára a čokoládové bonbony plněné likérem.
Na stěně visí fotografie prsatých dívek, které vypadají jakoby si omylem někde odložily svůj oděv. Uslyší vstupujícího kněze a okamžitě se ozve:
„Velebný pane, odpusťte, je to už dlouho co jsem byl naposled u zpovědi a musím připustit že zpovědnice je teď mnohem příjemnější místo než bývala“.
Kněz odpoví, „Vypadni, ty idiote. Jsi na mojí straně!“

Doplňuji:
Omlouvám, to měl být vtip.

Nejlepší odpověď
tom004

No vida,v kostele,se zázraky přece jenom dějí.
Doplňuji:
Taky to,jako moc dobrý vtip beru.Jenom jsem nepřimaloval ksichtíček. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ja si myslim , ze to vtip neni. Ze to je doopravdy !! 🙂 -iv-

arygnoc

no možná to nemá daleko od pravdy.

;)

Ella

dobré, zasmála jsem se :D
škoda že můj kněz byl jenom smíšek a automobilový závodník v cestě ze hřbitova ;)