LeeLee

Kde je tetování nejbolestivější?

Jak moc ej to špatné vzadu na krku?

Nejlepší odpověď
Melkor

Asi mezi nohama.

Další odpovědi
brillant

Strýček google praví: http://kerky.cz/styl/kde-tetovani-nejvice-boli/
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=te­tov%C3%A1n%C3%AD+bo­lest&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

anonym

honzikd tě nabádá k hloupostem, ale v jednom má pravdu, každý má svůj práh bolesti, někdo na takový věci jen pomyslí a už omdlívá, druhý je pokérovaný skoru všude, podle mě je nejbolestivější tam, kde je kůže nejjemnější, nebo tam, kde je málo tuku.

redy

mám kerku za krkem až k lopatkám bolíbolíbolíto ale pak jeto super.D

honzikd

Bohužel, na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože každý má jinak citlivé různé části těla a jinak posazený práh bolesti. Pokud si nejste jistá, nejlepší bude zkoušet např. hořící cigaretou, autogenem, roztaveným voskem, devítiocasou kočkou, nebo jehlou od injekční stříkačky, jak moc to na různých částech těla bolí.

Drap

Každý je jinak citlivý. Musíš to vyzkoušet.

bolak

Na krku nevím, ale když si něco necháš vytetovat na vyhřezlý hemeroidy, tak by to mohla bejt docela síla.

Reezo

pokud se nad tím zamyslim logycky, tak logicky to bude bolet nejvíc tam, kde je nejvíce nervovích zakončení.