Kde je ta přesná hranice na jeden kus, která už odděluje malovýrobu od velkovýroby?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Přesná hranice neexistuje. Záleží na typu výrobku. Pokud budeš vyrábět 1000 rohlíků denně, jsi v porovnání s konkurencí malovýrobce. Pokud budeš denně vyrábět 3 lokomotivy, malovýrobce určitě nebudeš.

Další odpovědi
Drap

U každého zboží je to jinak. Hranice neni přesně stanovena. Záleží i na technologickém zařízení a spoustě dalších věcí.