Ozzy21

Kde je symbol palce?

Ahoj mám problém když chci odpovědět nemůžu najít symbol palce.
Doplňuji:
Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.
Tady toho jak se zbavím??? já tam mám jen nějakou hvězdičku!!!

Nejlepší odpověď
SINGO

Trošinku nechápu dotaz ale…

Někdo zadá otázku (třeba vy) a až na ni nekdo odpoví tak u té odpovedi bude palec viz. obrázek (ve zdroji).

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2003nadap061735159­580231.jpg

Další odpovědi
hanulka11

Pod otázkou lidé odpovídají a je tam napsáno užitečná a vedle palec, když si myslíš, že odpověď je dobrá ,kvalitní a líbí se ti… oceníš ji palcem /klikneš na něj a také tam uvidíš kdo odpověď palcoval komu se zamlouvala/.Tak nějak to funguje.
Doplňuji:
Pokud se ti otázka něčí zdá zajímavá ,klikneš na hvězdičku u otázky a tím dáš tomu , kdo ji psala bod.

Jinak tě hvězdičky nemusí zajímat.

quentos

ano, hvězdička je u otázky, jelikož otázky se oceňují hvězdičkami, zatímco odpovědi se oceňují palci.
Uzamčení je nevratné, toho se „zbavit“ nelze. Dochází k němu po vybrání nejlepší odpovědi, nebo po adminem určené dlouhé době, kdy otázka a odpovědi na ni zůstaly beze změn.