Petra09

Kde je pro vas nejlepsi zit?A kdyz tak pripiste proc.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
venkovan

samota

Samota.
Proč – než dojde soused za manželkou když nebudu doma, tak se značně unaví.
Ale ve své podstatě člověk by měl bydlet co nejblíž ke své práci. A pokud pracuje ve městě, měl by se snažit aby prostředí města bylo pro něj a hlavně jeho děti zdravé a ne aby odcházel bydlet ne venkov a každý den dojížděl do města do práce, děti do školy apod.
Potom samota je jen pro několik vyvolených, kteří večer chodí výt s vlky.

Další odpovědi
Patrik76

velkomesto

Potrebuji kolem sebe ruch a moznosti kam se muzu podivat a libi se mi vic anonimita velkomesta.

rosinka

samota

Ale také velkoměsto. Mám ráda střídání protikladů, je v tom úžasný náboj. Nejhorší je pro mne stálý život na malém městě se stereotypním NIC, se změnou v nedohlednu.

záhada

velkomesto

chci se podíat do New yorku

Angie99

velkomesto

Mám radá ten život. Všude se něco děje, pro chleba nemusím až někam do prdelákovic, kde jim chleba už došel…

briketka10

vesnice

je tu klid.. opakující se otázka používej modrou lištu !!byla dokonce včera kdyby jsi se pozorně dívala !!