dudu

Kde je pravda, může zato opravdu jen Terezka Kostková?

Televizní diváci StarDance měli během sobotního večera rozhodně největší zážitek z výstřihu moderátorky Terezy Kostkové (40).
Jak jinak si vysvětlit, že ze soutěže vypadl jeden z nejlepších, ne-li nejlepší taneční pár Olga Šípková a Marek Dědík (33).
A nebo se opět prosadil jeden z nejhorších rysů naší národní povahy popsaný v této replice:
Bůh se rozhodl odměnit malého českého člověka tím čeho našinec na Zemi nedosáhl. Ten konstatoval, že na rozdíl od souseda nikdy v životě nemohl mít krávu. Proto, pokud to půjde, nyní by si nepřál také krávu nebo dvě, nýbrž aby sousedovi jeho kravička zdechla!

Nejlepší odpověď
orwell

Ne vždycky vyhrává ten nejlepší, ať už se to týká čehokoliv. K tomuto poznání netřeba být psychologem, ani znalcem dekoltů. Stačí být dost dlouho na světě a vnímat ho. Navíc na výsledky hlasování v ČT, na Novinkách.cz, … mám svůj vlastní názor. O tyto výsledky bych si neopřel ani kolo.

Další odpovědi
anonym

Tereza určitě né,ale její výstřih byl až provokativní.Terezu mám rád,ale nesnáším,když žena cpe vnady někomu jinýmu na oči.
Olga byla super,byla to moje favoritka,ale v těchto soutěžích rozhodují hlasy diváků.
Asi málo mužům byla Olga v oku.

iceT

Nesleduji, ale domnívám se, že Kostková nesoutěžila ani že nebyla v záběru celý program, aby to mohlo ovlivnit hlasování. Nemyslím si, ze tyto pořady jsou spravedlivě divácky hodnoceny, neboť na výsledky není vidět.

anonym

dududu,ty ale nejsi psycholog placený z našich daní,ty jsi amatér?
Psycholog a píše o bohu mi přijde krajně blbé.

dudu

ad Eburo: jsem psycholog amatér, ale zde se podle mně hluboce mýlíš. Rozhodující slovo zde měly zakomplexované ženy napříč celé generace.

anonym

Rozhodně to ale neudělal bůh ,ale diváci.
Každej jsme psycholog,jen z jiné strany.

dudu

Ty tóže inostráněc? Pak rozumín, že hloubku Tvé myšlenky založené na principu rozdílnosti např. malé a velké strany nějak nechápu.