pištik

kde je pohřben Tomáš Holý herec

Nejlepší odpověď
mirlin

Před 25.min. na otázku odpovídala Funna

Kopirait:
Holí?…toho neznám ☹

Doplňuji:
Tomáš Holý
† 8. 3. 1990 Kytlice

Další odpovědi
Funna

Funna sice odpovídala, ale asi blbě…tam měj jen tu nehodu, při které zemřel…Funna tudíž neví, kde je pohřben…
Doplňuji:
nejsem pokrytec, přiznám chybu…a tohle nebyla nijak fundovaná odpověď, prostě jsem se domnívala, že to za křížkem znamená to, že je tam pohřben, ne kde zemřel…aspoň vím, že to tak není…a taky myslím, že nikdo nepřišel špatnou odpovědí k úhoně…takže se ani za svou blbost moc nestydím…rýpale! .-)

Sopka

Ach jó,
jako v mateřské...­...,pak mám číst tvé odpovědi když to hrozí špatnými odpověďmi.

Shazuješ sebe sama odpovídáš " z a s v ě d c e n ě " na řadu otázek ,ale pozor na tebe.

briketka10

jestliže Funna odpověděla na otázku předtím, tak
herec Holý se nepíše Holí napsala správně neznám :(

zasvěceně se také nepíše „zasvědceně“ to si
děláš legraci sám ze sebe Sopko, nebo jak ??