partep12345

Kde je opravna Apple v nebo poblíž Prahy 4 ?

Přijela jsem po týdnu domů, a iPad byl už vybitý, dala jsem ho do nabíječky a začal se nabíjet… Měl 33% baterky a vyndala jsem ho z nabíječky pak jsem chvíli byla v ikoně, která je na ploše z internetu a pak najednou iPad přestal reagovat na tlačítko domů, tak jsem zkusila zmáčknout aby se uzamkl a pak jsem ho už nespustila…

Odpovědi
Rocker

Třeba tady:http://www.fir­my.cz/detail/1997281-globalmobil-praha-lhotka.html#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=apple%20ser­vis%20praha%204&ut­m_content=top­premise